• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Majówka nad morzem, jaki nocleg ??

Majówka nad morzem, jaki nocleg ??

Witam, proszę o pewną pomoc.

Otóż wyjeżdżam wkrótce nad morze. Chcę spędzić wczasy nad Bałtykiem. Czy znajdę tam coś do zwiedzania, czy stawiać bardziej na „łono natury”?

ciumar1

Posty: 17

 
Witaj.

Niesłychanie polecam polskie morze jako miejsce zarówno do zwiedzania, jak i do wypoczynku np. na plaży. To faktycznie piękna okolica, szczególnie jeśli pogoda dopisze poprzez okres, w którym chcemy wypoczywać.

Kowalski

Posty: 23

 
Tę stronę http://wakacjenadmorzem.pl na pewno redaguje grupa jakichś miłośników polskiego morza. Swoją drogą mają całkowitą rację, bowiem tutaj jest niesłychanie pięknie. Jeśli ktoś planuje wycieczkę, szuka noclegu, też może sięgnąć – sporo materiałów witryny przeznaczona jest właśnie dla turystów.

AnnnnoD

Posty: 21

 
Na pewno, wybierając się na majówkę nad morzem, trzeba skupić się na jakimś miejscu blisko natury. Nie musisz jednak spać pod gołym niebem, bo są piękne pensjonaty położone tuż nad morzem, ewentualnie wśród drzew iglastych, z tarasami, balkonami i możliwością rezerwacji pokoi.

Taki wypoczynek będzie zarówno wygodny, jak i przyjemny.

Wariat

Posty: 12

 
Dla dużej rodziny, albo dla grup znajomych, ciekawe oferty noclegów mają np. pensjonaty. Czasami nocleg to część zorganizowanych wczasów, więc można w ten sposób sobie zaoszczędzić.

mobista

Posty: 14

 
Hejka.

Wypoczynek ze znajomymi jest spoko, ale to raczej np. w domkach. Niczego innego nie opłaca się rezerwować na weekend nad morzem. Jest ich tutaj wiele.

zdsakk87

Posty: 20

 
Witaj serdecznie. Dość ciekawie jest nad morzem jesienią, już nie ma tylu wczasowiczów, Bałtyk pokazuje nieco inne oblicze. Polskie morze jest piękne o każdej porze roku, ale to właśnie jesień jest najbardziej efektowna.

Warszawiak

Posty: 22

 
Weekend nad morzem to zdecydowanie za mało – może postaraj się zyskać więcej czasu? Ja nic bym nie zdążyła obejrzeć, nie mówiąc już o spacerach czy wdychaniu jodu. Chyba, że to taka zachęta i wybierasz się potem na dłużej.

Tadzin

Posty: 26

 
Wiesz, mi się wydaje, że wczasy nad morzem nie będą jakieś celowo tanie, niemniej jednak na pewno można troszkę oszczędzić.

Należałoby też zbierać kasę, żeby zafundować sobie jakąś super majówkę, z znakomitym jedzeniem i w otoczeniu najbliższych.

bperko

Posty: 20

 
Witaj. Uważam, że wczasy gdzieś nad Bałtykiem najbardziej pasują na porę letnią, ale wiosną i jesienią jest tu równie pięknie. Zimą – jeszcze nie próbowałem, ale na pewno również nie ma wielkiej różnicy zwłaszcza, gdy wybierzemy sobie jakiś wygodny pensjonat.

Grupa SEO

Posty: 26