• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

apartamenty na doby Kościelisko

apartamenty na doby Kościelisko

Potrzebuję koniecznie mieszkania na góra dwie doby. Akurat wypadła nagła sprawa, a nie mam pieniędzy na drogi hotel. Błagam pomóżcie :)

1977catophoby

Posty: 18

 
Z dziewczyną, co jakieś dwa tygodnie jeździmy na weekend do Poznania, Krakowa i Gdańska. Najbardziej lubimy te miasta :) Mamy już gotowe pokoiki i zawsze, powtarzam zawsze wynajmowaliśmy je na doby w www.waszenoce.pl. Przepiękna sprawa, mówię ci szczerze, bo procedury są zorganizowane online. Mają mnóstwo pozytywnych opinii. Poczytaj sobie i dawaj z nami na weekend :) Warto sobie pomagać :) Pozdrawiam serdecznie.

wicio149

Posty: 17

 
Rzetelność wynajmującego to podstawa. Nie płać żadnych zaliczek. Wyjeżdżaj zawsze z kimś. Takie procedury mnie zawsze ratowały.

yarofe

Posty: 28

 
A po co masz siedzieć w hotelu i być pod obserwacją? Wynajmij jak człowiek prywatny pokój, ewentualnie całe mieszkanie i baw się dobrze ;)

mobista

Posty: 14

 
Weź pod uwagę, że teraz hotele są strasznie drogie, a prywatnych apartamentów jest całe mnóstwo. Ja bym na drugą opcję stawiał.

pietryn045

Posty: 28

 
Byłam z chłopakiem w Poznaniu na koncercie. Byliśmy strasznie zmęczeni. Znaleźliśmy tani pokój na dobę, a pobyt przedłużyliśmy o cztery dni. Było super :) Polecam takie rozwiązanie. Hotel nie ma takiego klimatu.

Matizi91

Posty: 18

 
Swoboda to moim zdaniem najważniejsza sprawa. Koniecznie stawiaj na własny pokój, wynajmowany dobowo, bez żadnych zaliczek. Są na necie serwisy, z wyszukiwarkami, opiniami dotychczasowych użytkowników, itp. Nie ma sensu ryzykować. Wiadomo, jak to dzisiaj jest.

Olllla

Posty: 19