• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jak spędzić urlop?

Jak spędzić urlop?

Witam, zależy mi na spędzeniu wakacji z rodzina w pięknym miejscu koniecznie położonym nad wodą. Możecie mi polecić jakieś waszym zdaniem najlepsze miejsce?

Będę ogromnie wdzięczny, z góry dziękuje i pozdrawiam.

Pipek56

Posty: 17

 
Hej, będę wam niezwykle wdzięczna jeżeli udzielicie mi informacji na temat miejscowości Skorzęcin, mam cel wybrać się tam w tym roku na wakacje jednak nie wiem czy warto, będę niezwykle wdzięczna jeżeli wyrazicie swoją opinię na temat danej miejscowości.

Doamdor

Posty: 26

 
Wiem gdzie można spędzić miło czas bowiem rok temu byłam w Skorzęcinie i mogę wam tą miejscowość polecić, będziecie mogli tam wypocząć i niesłychanie dobrze się zrelaksować, nabierając siły na cały rok. W Internecie http://www.skorzecin.info jest więcej informacji na dany temat.

Polecam, rodzinne wypady będą na pewno udane.

Sebus23

Posty: 17

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na znalezieniu jakiegoś miłego miejsca, które nadawałoby się na spędzenie rodzinnych wakacji. Chcę tego roku nauczyć moje dzieci pływać ale morze się do tego nie nadaje więc chcę wybrać się z nimi nad jezioro.

Będę bardzo wdzięczny za informacje. Liczę na szczere wypowiedzi, z góry dziękuje i pozdrawiam.

Deltabox84

Posty: 14

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na znalezieniu jakiegoś miłego miejsca, które nadawałoby się na spędzenie rodzinnych wakacji. Chcę tego roku nauczyć moje dzieci pływać natomiast morze się do tego nie nadaje więc chcę wybrać się z nimi nad jezioro.

Będę bardzo wdzięczny za informacje. Liczę na szczere wypowiedzi, z góry dziękuje i pozdrawiam.

Emuuu22

Posty: 18

 
Poszukuje dobrego miejsca na spędzenie wakacji, zależy mi na tym aby było one umiejscowione nieopodal jeziora, w jakim można pływać i żeglować. Chcę zabrać tam rodzinę. Jeżeli takie znacie to proszę o informacje, czekam i z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie.

kubaraj

Posty: 28

 
Dzień dobry, będę wam ogromnie wdzięczna jeśli poradzicie mi gdzie mam zabrać moją rodzinę w tym roku na wakacje? Może znacie fajne, otoczone przyrodą miejsce, w którym można wypocząć natomiast taką się zrelaksować jaki zabawić z dziećmi na przykład w jeziorze?

Czkam na informacje i pozdrawiam.

ciumar1

Posty: 16

 
Będę wam niezwykle wdzięczny jeżeli powiecie mi coś na temat miejscowości Skorzęcin. Słyszałem, że sporo ludzi spędza tam wakacje oraz, że jest tam pięknie i miło. Można tam pływać w jeziorach i żeglować? Czekam z niecierpliwością na informacje, dziękuję z góry i pozdrawiam.

Zlomex

Posty: 15

 
Dzień dobry, chciałabym zabrać córkę na wspaniałe wakacje lecz nie mam pojęcia gdzie. W wielu miejscach już byłyśmy i chcemy odwiedzić inne jeszcze nam dotąd nieznane. Będziemy wdzięczni jeśli nam coś poradzicie i wypowiecie się na dany temat. Pozdrawiam i dziękuję z góry.

Czekam z niecierpliwością.

Matizi91

Posty: 18

 
Moja siostra była z mężem w Skorzęcinie i bardzo im się tam podobało, mówili, że blisko domków są położone dwa jeziora z bardzo czystą wodą. Z tego co wiem to można tam pływać, nurkować i żeglować do woli. Jej dzieci tam właśnie zaczęły samodzielnie pływać. W tym roku zabierze mnie ze sobą to napisze wam jakie jest moje zdanie na temat tego miejsca.

Dinker5

Posty: 19