• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Ośrodek w lesie spa, gdzie ???

Ośrodek w lesie spa, gdzie ???

Chcę wyjechać do ośrodka wczasowego, coś jak spa nad morzem. Niepotrzebnie chodzi mi o gigantyczne miasta. Może akurat mi pomożecie:)

Mam trudny wybór, albowiem jadę też z dziećmi, więc potrzeby są złożone:)

Adi666

Posty: 17

 
Takiego ośrodka w lesie spa jak ten http://oland.com.pl można ze świecą szukać. Ma bardzo wysoki standard, zapewnia kompleksową rozrywkę, wracamy tam co roku.

Sami sobie zobaczcie.

Robuś

Posty: 15

 
Kocham ten ośrodek w lesie nad morzem, to mój azyl, gdzie wracam od 3 lat co roku. Mam swój ulubiony domek, a pogoda zawsze mi dopisuje. To miejsce jest magiczne, ładuje mnie na długo długo.

bperko

Posty: 20

 
Muszę zerknąć na ich stronę, bo propozycja takiego spa nad morzem i konie jest bardzo fajna, zwłaszcza, że syn nie lubi zaludnionych miejsc i woli właśnie takie miejsca.

xacax

Posty: 14

 
Mnie też marzy się taki wypoczynek, ośrodek w lesie spa. W tym roku jednak za późno na takie plany, będą tylko jeziora, ale na przyszły rok już koniecznie trzeba będzie coś takiego zaplanować.

Krzysio

Posty: 20

 
Na ten rok wybrałam spa nad morzem, uwielbiam konie, dlatego ten kurort jest dla mnie najlepszym wyborem i w sumie mam niedaleko. Już nie mogę się doczekać.

LKC00

Posty: 21

 
Do takiego ośrodka wczasowego z polem namiotowym wybraliśmy się z mężem i dziećmi w tamtym roku. W końcu okazało się, że my wylądowaliśmy w pokoju, a dzieciaki rozbiły sobie namiot. Dobra sprawa.

1AdamoSk

Posty: 29