• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Wesele Wieliczka, gdzie się udać ?

Wesele Wieliczka, gdzie się udać ?

Witam serdecznie.

Przedmiot mojego zainteresowania stanowią pokoje w Wieliczce. Znaczące jest, aby posiadały dostęp do własnej łazienki.

Macie jakieś propozycje?

Dr Nemo

Posty: 8

 
Nie ukrywam, iż wesele Wieliczka, jakie organizowaliśmy było strzałem w dziesiątkę. Wszystko udało się zamknąć w naprawdę niezmiernie niewielkim budżecie.

domrrrr

Posty: 13

 
Organizacja wesela w Wieliczce to fajna sprawa, bo Wasi goście odwiedzają także znakomity region Polski. Trudno mi się wypowiedzieć na temat kosztów organizacyjnych, bo sama dopiero wszystko rezerwuję.

pawelbin

Posty: 24

 
Polecam sprawdzić informacje na temat czy budzący Wasze wątpliwości hotel w Dobczycach posiada pozytywne lub negatywne opinie ze strony hotelowych gości :)

Kwatuszek

Posty: 16

 
W mojej opinii także kopalnia soli może być znakomitą atrakcją, gdy zdecydujecie się, aby wspólnie ją odwiedzić. To nie lada frajda dla dzieci, które mają tam dużo zabawy.

showmemore43

Posty: 22

 
Jeśli mam wskazać Wam jakieś interesujące kierunki to możecie zaciekawić się tym, co ma Wam do zaoferowania kopalnia soli w Bochni. Mam wrażenie, że nie będziecie rozczarowani.

derums3

Posty: 15

 
Podejmując trud związany z wyborem hotelu w Wieliczce możecie zajrzeć i zweryfikować, co do zaproponowania ma ten obiekt: http://www.nawierzynka.pl. Systematycznie jestem jego gościem i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, że się zawiodłem.

Polecam! :)

ciumar1

Posty: 16

 
Nie dziwię się, iż hotele w Wieliczce są tak oblegane, niemniej jednak akurat są ku temu wyraźne przesłanki. Sam chciałbym odwiedzać Wieliczkę zdecydowanie częściej niż mam ku temu okazję. Przepiękne miejsce.

umberko3

Posty: 13