• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie organizują imprezy okolicznosciowe ?

Gdzie organizują imprezy okolicznosciowe ?

Cześć, kilka dni temu oświadczył mi się mój chłopak, z którym byłam prawie 3 lata i powiedział, iż mam już szukać sali ślubnej a ja totalnie nie wiem jakie są hotele w Poznaniu? Stamtąd jest większość rodziny zatem jakby się coś w okolicach znalazło ładnego to bardzo proszę o jakieś wasze polecenia.

KKorasek

Posty: 21

 
Dla tych pracowników co pisałeś to mam coś extra ;)

Sam krzystałem i jest rzeczywiście ciekawie. http://szablewski.pl/upload/pd3.pdf zaznajom się z tym albowiem rzeczywiście jest to coś co pomoże się zrelaksować dość niedrogo. Ja tam byłem prawie miesiąc temu i już kombinuję jak się znów wyrwać, ale póki co mam szkolenia, kilku łepków przyjęło, zapłaciło no to dzisiaj nie będę sie wyrywał jedynie poczekam, aż ich wyszkolę ;) Ogólnie też fajne panie się tam kręcą, więc chłopaki powinni być zadowoleni.

Pozdrawiam.

Jacuś3456

Posty: 19

 
Szablewski to piękny hotel, który posiada niezmiernie elegancją sale i jest niedaleko Poznania ;) Wejdź sobie na galerię natomiast jak Ci się spodoba to możesz do nich napisać kiedy mają terminy (o ile mają). http://www.szablewski.pl tu masz galerię, ten hotel faktycznie zrobił gigantyczne wrażenie. Tym bardziej jak się palą wszystkie światła, wtedy wygląda faktycznie bajecznie i romantycznie, byłam z mężem i wspominam niezmiernie dobrze, tym bardziej że obsługa jest faktycznie miła natomiast nie tylko sztucznie miła, jak to czasem bywa.

Wielki Duch

Posty: 22

 
Kurcze trudno powiedzieć gdzie tu wykonać fajny wesele, boj zaś też nie jeżdżę tak po świecie, nawet Warszawy jako naszej stolicy nie zwiedziłam za niezmiernie, bo kurcze ja tak raczej nie latam po polsce ;) generalnie raz w życiu tylko byłam za granicą (w Irlandii, gdzie było super). Polecam Tobie poszukać jeszcze na innych forach, albo może jakiś archiwalny wątek w jakim laski piszą o tym samym. W końcu co chwilkę ma ktoś wesele i wesele dlatego powinnaś coś znaleźć ja myślę, niezmiernie za ciebie trzymam kciuki, uwielbiam śluby!

deamonix1

Posty: 20

 
Na ślub to ja nie wiem gdzie w Poznaniu, bowiem w sumie to zależy ile masz gości. Nie wiem nawet czy w samym Poznaniu jest coś ciekawego, bowiem to na ogół najlepsze sale są za miastem ;) ja też za miastem chcę brać wesele, choć póki co jesteśmy narzeczeństwem i nie mamy kasy na takie fajne ślub i odkładamy, żeby nie musieć brać kredytów na nowej drodze życia :P Trzymam kciuki, żeby ten twój i jego dzień to był jeden z najlepszych w waszym życiu i żeby każdy to wspaniale wspominał.

Buziak, papa :*

wicio149

Posty: 17