• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

hotel dla psów małopolskie, czy warto ?

hotel dla psów małopolskie, czy warto ?

Macie jakieś opinie na temat hotelu dla zwierząt w debicy? Muszę na 3 dni wyjechać i nie ma kto się opiekować moim psim przyjacielem.

jarcio00

Posty: 1

 
Wydaję mi się, iż najlepiej pieska oddać na kilka dni komuś z rodziny z kim piesek się zna. Jednakże jeżeli nie posiadasz nikogo takiego to możesz spróbować szukać dobrego hotelu dla psów w dębicy.

david011

Posty: 7

 
Wybierając hotel dla psów w podkarpackim musisz do nich jechać i sprawdzić, które kwalifikacje mają pracownicy i jak zachowują się w stosunku do psów.

Kitas

Posty: 3

 
Powiem wam, że ostatnio też miałam taki problem i znalazłem hotel dla psów kraków. Właściciele są bardzo dobrzy i widać, że uwielbiają zwierzęta. Posiadają też własne. Widziałam na własne oczy, jak darzą uczuciem czworonogi. Wstawiam wam linka, zobaczcie ich stronę http://wilczeserce.pl.

Yuri20

Posty: 9

 
Powiem wam, że jeśli w danym hotelu dla psów, posiadacz lub pracownicy podchodzą do nich z sercem to piesek nie odczuje tak naszej nieobecności. Nie wolno mówić, że wszystkie hotele są złe.

Oct714

Posty: 9

 
Pracowałam kiedyś w jednym hotelu dla psów na podkarpaciu i powiem wam, że pieski były szczęśliwe. Dostawały codziennie jedzenie, świeżą wodę, jak i również było pełno przeróżnych zabaw i długie spacery po pobliskim lesie.

Bojo45

Posty: 13

 
Myślę, że jeśli znajdziesz hotel dla psów tarnów z właścicielami, którzy kochają całym sercem zwierzęta to twój piesek nie będzie tak tęsknił. Oni je przytulają, bawią się z nimi i chodzą na długie spacery. W takich placówkach są też duże wybiegi.

pietryn045

Posty: 28

 
Jak najbardziej możesz skorzystać z hotelu dla zwierząt, jeśli nie masz co zrobić z pieskiem, jak wyjeżdżasz w sprawach biznesowych. Przeczytaj różne opinie, jedź do danego hotelu i porozmawiaj z właścicielami.

namok

Posty: 6