• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

polećcie jakiś sklep internetowy z komputerami?

polećcie jakiś sklep internetowy z komputerami?

Z jakich skanerów korzystacie? Gdzie można trafić na ciekawe promocje tego typu sprzętu, jeśli chodzi o sklepy online? Nie chciałbym kupować w przypadkowym sklepie...

Pacothelllucia

Posty: 15

 
Powiem szczerze, że sam się rozglądam za takim sklepem. Mam parę rzeczy do kupienia. Na pewno karta graficzna i dźwiękowa są do wymiany, bo już niestety te parametry mi nie wystarczają co mam teraz...

morssssik

Posty: 23

 
Ja to ostatnio wszystko przez internet zamawiam.. ;)) Wygodna opcja i oszczędność na czasie, ale też finansowo.

Dervyl

Posty: 16

 
Nie wiem co Ci tu podpowiedzieć, dawno nie robiłem takich zakupów ;> Ale pewnie sklepów nie brakuje, wręcz przeciwnie zapewne pojawiło się duuuużo więcej z takimi akcesoriami. Trzeba szukać ! ;)

Ptaszyna

Posty: 11

 
Ja mam przy okazji wątku pytanko o komputery y w takiej niedużej cenie, do 1500 złotych *bez monitora, bo go już posiadam*, to jakie modele są optymalne? Ktoś się zna?

pawelbin

Posty: 24

 
Akurat kilka dni temu przyszedł mi do domu Windows Home Premium zamawiany ze strony www.itpromo.pl, więc ewentualnie tutaj można poszukać takich stricte komputerowych rzeczy. Mają oprogramowania, podzespoły, peryferia, tablety, lapki, wszystko praktycznie. Kontakt na duży plus, na stronce mają taki formularz kontaktowy, wygodna i przydatna rzecz.

KRK-Gosiaa

Posty: 23

 
Kolega z pracy sobie ostatnio sprawił nowego ultrabooka, ale gdzie on to kupił to nie mam pojęcia. W każdym razie bardzo fajny sprzęt, też nad czymś takim myślę.

Jimer55

Posty: 17