• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Dobry serwis komputerowy, która firma ?

Dobry serwis komputerowy, która firma ?

Jak znacie jakiś skup laptopów, gdzie człowieka nie kręcą na wycenie, to czekam :) Mój już chyba nie nadaje się do naprawy, dwa razy był w serwisie i już chyba skończył swój żywot. Jak coś to czekam na poważne odpowiedzi.

Warren1987

Posty: 9

 
A ja ze swojego dobrego serwisu komputerowego jestem zadowolona. Mam nadzieję, że nie zamkną go, bo cen nie mają najwyższych, a zawsze można u nich liczyć na solidne usługi. Znajomi też sobie ich chwalą.

czesterk

Posty: 18

 
Dali mi długą gwarancję, dlatego sam uważam ich za dobry serwis komputerowy. Poza tym to bardzo mili goście, którzy spokojnie wszystko mi wyjaśnili jak trzeba, żebym był pewien co robią z moim sprzętem. Co będzie nowe, co naprawione itd. Polecam, bo to bardzo rzetelna firma.

Januszek

Posty: 11

 
Czekanie to najgorsza sprawa. Psuje ci się sprzęt to pragniesz go raz dwa oddać w idealne ręce do dobrego serwisu komputerowego i zdobyć już nawet na drugi dzień naprawiony. Nieliczni oferują szybkie usługi.

23-Obert

Posty: 11

 
To dobry serwis komputerowy http://komputerytopserwis.pl. Udziela długiej gwarancji, masz pewność ich usług. Mnie robili kompa i jestem z niego zadowolony już ponad dwa lata.

Marioleczka

Posty: 15

 
Nigdy nie spotkałem się z świetnym serwisem komputerowym. Z reguły było tak, że więcej wiedziałem od nich lecz nie do końca tyle by sobie poradzić z problemem i w tym cały widz, że musiałem szukać pomocy. Nie wszędzie jest fachowo, co trzeba jednak mocno podkreślić :(

egan176

Posty: 19

 
Niepotrzebnie trzeba od razu sprzedawać. Też miałem kłopot i wolałem poszukać dobrego skupu laptopów niż motać się z naprawą itd. Odszukałem jednakże mega porządnych fachowców, którzy odradzili mi skup, sprzęt zrobili i działa jak należy.

michrz

Posty: 19