• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Może mi ktoś poleci tanią pizzę w Ostrowcu ?

Może mi ktoś poleci tanią pizzę w Ostrowcu ?

Mam nadzieję, że wam też zależy na dobrej dostawie pizzy w Ostrowcu. Gdzie spotkaliście się z rzetelną obsługą, a pizza przyjeżdżała zawsze gorąca i nie czekaliście w nieskończoność. Z góry dzięki.

Julian

Posty: 13

 
Taka tania pizzeria w Ostrowcu to super okazja, żeby częściej zaglądać do niej. Mam nadzieję, że ceny będą się trzymały na tym poziomie poprzez długo. Wspólnie z rodzinką 4 osobową olbrzymia pizza w ich wydaniu spokojnie nam wystarcza, żeby się najeść. Pozdrawiam i życzę niewątpliwie smacznego.

Sarenka

Posty: 12

 
Osobiście wolę pójść na miejsce i zjeść dobrą pizzę. Bo jeżeli chodzi o dostawę pizzy w Ostrowcu, jak sądzę też i w innych miastach bywa rożnie. Raz trafi Ci się prędko i cieplutko, drugim razem będziesz mieć powody do narzekania. A czasem pewnych spraw po prostu nie da się przeskoczyć.

misiu56

Posty: 13

 
Lubię burgery, ale tylko w wydaniu pizzerii w Ostrowcu. Oni faktycznie znają się na rzeczy. Nie lubię chemii w pierwszym wydaniu, a tu owszem jest kalorycznie, bowiem jakby mogło być w przeciwnym razie, ale świeżo.

fruster

Posty: 13

 
Musicie zjeść tego burgera z Ostrowca http://www.mobilnapizza.pl, jest najlepszy pod słońcem. Takiego jesz ze nigdy nie miałem okazji skosztować. Polecammmmmmmmmmmmm!

Doamdor

Posty: 26

 
Koniecznie muszę wybrać się w takim układzie na tę pizzę w Ostrowcu. Nawet nie wiedziałam, że mają takie dobre ceny. Trzeba to wszystko sprawdzić na własnym żołądku. Swoją drogą lokal mam pod nosem, a szukam nie wiadomo gdzie:)

bejbee45

Posty: 19

 
Jakoś akurat nie mam zdania na temat dobrej pizzy w Ostrowcu. Nie niezwykle też gustuję w takim repertuarze:) Natomiast od czasu do czasu z pewnością wpadnę do nich, jeżeli polecacie to miejsce. A może będę tak zdesperowana i będę musiała sięgnąć z mobilnej oferty do domu?

D.N.O.

Posty: 16