• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

pizza bydgoszcz, znacie ?

pizza bydgoszcz, znacie ?

Mam nadzieję, iż pomożecie mi tutaj wybrać najlepszą pizzę w Bydgoszczy. Chodzi o lokal, gdzie serwują naprawdę smacznie i nie da się doczepić do spodu. Ma być zarazem mięciutki i chrupiący. Czekam.

piekniśś

Posty: 6

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno odszukasz pizzerię w Bydgoszczy, w jakiej możesz zarezerwować stoliki. Przede wszystkim jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

Wariat

Posty: 16

 
Od dłuższego czasu pizzę zamawiam tutaj www.piratto.pl. To według mnie najlepszy lokal w Bydgoszczy, gdzie mają bardzo ciekawe menu również inne potrawy oprócz pizzy. Pizzeria jest czynna długo i bez różnicy na to, czy to niedziela czy święta. Sporo moich znajomych ma dobre zdanie o tym miejscu. Szczerze polecam.

dubuś_90

Posty: 11

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno znajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. Zwłaszcza jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

Alfonsik5

Posty: 20

 
Idealnie, że wątek porządnej pizzy w Bydgoszczy został podjęty :) Chwalę temat, albowiem sama jestem zainteresowana jakimś fajnym lokalem, gdzie można posiedzieć i zjeść smacznego chrupiącego placka.

Joe

Posty: 8

 
Ja też nie gustuję w jednym konkretnym lokalu. Lubię odwiedzać różne restauracje :) Ale jak daniem głównym ma być pizza, to koniecznie idę do pizzerii w Bydgoszczy. Nie zamawiam do domu i nie chodzę po fast foodach :D Najbardziej smakuje mi pizza z kaparami.

Dziadek

Posty: 5