• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

swetry damskie, który sklep ?

swetry damskie, który sklep ?

Chciałabym się dowiedzieć, gdzie Wy kupujecie ubrania poprzez internet. Czy możecie polecić mi sklep, który w swoim asortymencie zamiast ubrać posiada ładne torebki damskie wysokiej jakości? Nie chcę, byście polecali mi sklepy, jakie znajdę w galeriach handlowych.

Jacuś24

Posty: 1

 
Piękne sukienki damskie znajdziesz pod tym adresem https://bd-fashion.pl. Kupowałam u nich już kilka razy i za każdym razem byłam tak samo zadowolona. Niezmiernie szybka wysyłka i niskie ceny. Jakość ubrań na wysokim poziomie.

mirekp2005

Posty: 4

 
Nie polecam Ci kupować ubrań w sieciówkach. Koszule damskie po kilku praniach wyglądają niezwykle źle i nie nadają się do noszenia. Jeżeli masz zamiar wydać 150 zł na koszule to wspieraj polskie przedsiębiorstwa.

denkrost

Posty: 15

 
Zamawiałam ubrania ze sklepów internetowych, jednak nigdy nie trafiłam na sklep, który ma bardzo dobrej jakości swetry damskie. Jeśli coś polecacie, to również z tego skorzystam.

Wacław

Posty: 14

 
Nie polecam Ci kupować ubrań w sieciówkach. Koszule damskie po kilku praniach wyglądają bardzo źle i nie nadają się do noszenia. Jeśli masz zamiar wydać 150 złotych na koszule to wspieraj polskie przedsiębiorstwa.

szpiczek45

Posty: 4

 
Własne torebki damskie na ogół kupowałam w galeriach handlowych. Jednak to co oferują sieciówki są kiepskiej jakości. Zawsze za torebkę płace 200-300złotych i po paru miesiącach torebka do niczego się nie nadaje. Lepiej szukaj małych sklepów, jakie stawiają na jakość produktów.

johncena67

Posty: 11