• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

komputer do opryskiwacza, sklep online

komputer do opryskiwacza, sklep online

Muszę wymienić przepływomierz w opryskiwaczu i zastanawiam się gdzie mogę nabyć coś oryginalnego. Byłoby dobrze gdyby to była firma internetowa, bo wtedy o dużo szybciej coś znajdę i zamówię dla siebie.

FOTOhihi

Posty: 1

 
Części do opryskiwaczy jest mnóstwo. Sam kupuje trochę w Internecie, a trochę w sklepach stacjonarnych. Wszystko zależne jest, czego potrzebuje i czy potrzebne mi to na już czy mogą poczekać do jutra?

Lopez58

Posty: 3

 
Jeśli chcecie skorzystać z serwisu opryskiwaczy to na https://roltronik.pl/pl/36-akcesoria-rsm można znaleźć odpowiednią firmę. U nich można również zamówić dużo części zamiennych do rozlewacz RSM.

Penio

Posty: 6

 
Mam prosty opryskiwacz, dlatego nie wymaga żadnej elektroniki. Jest łatwy w naprawie, dlatego wychodzi mi to o wiele taniej. Oczywiście ma to swoje wady, bo jednak automatyka pomaga w wykonywaniu prac.

Lalka

Posty: 18

 
Trzeba patrzeć na różne oferty. Można je porównać bez wychodzenia z domu, dlatego warto będzie taką okazję wykorzystać. Przekonamy się wtedy czy jest tam coś dla nas.

seweryn

Posty: 9

 
Opryskiwacz ma działać przez cały czas. To, dlatego jeśli coś się dzieje to wzywam od razu serwis opryskiwaczy i niech to sprawdzają. Lubię być na wszystko przygotowany.

Gabat

Posty: 7

 
Dzisiaj przyszedł do mnie rozlewacz RSM. Pierwszy raz zamawiałem coś przez Internet. Niedługo będzie montowany to dam Wam znać czy wszystko jest w porządku. Niska cena zachęciła mnie to zamawiania takich części.

Joe

Posty: 6

 
Widziałem jakiś sklep, który prowadzi sprzedaż internetową i ma wszystko, czego potrzeba do większości modeli opryskiwaczy czy to sadowniczych czy polowych.

AGDDDy1

Posty: 3

 
Bez problemów można odszukać niezmiernie duży wybór części do pomp opryskiwaczy i to przez Internet. Sam kupuje inne zawory, zbiorniki oleju czy membrany i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Firma, jaka ma przygotowaną ofertę zna się na tym niezmiernie dobrze.

jeremii6

Posty: 6