• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Zapodajcie namiary na szkołę w której wykonam kurs !

Zapodajcie namiary na szkołę w której wykonam kurs !

Dobrzy ludzie, piszę do was po prośbie. Polecicie mi jakąś szkołę, gdzie można się zapisać na kurs na certyfikat kompetencji zawodowych? Potrzebny mi on do realizowania przewozu osób. Wysoka zdawalność kursantów będzie atutem:)

zdsakk87

Posty: 20

 
Mam na oku jedną firmę, która robi szkolenia dla kierowców zawodowych. Planuję zrobić u nich kurs kwalifikacji wstępnej. Dają w pakiecie wszystkie materiały szkoleniowe i ogólnie mnóstwo osób u nich zdaje bez większego stresu. Na stronce http://abc-szkolenia.com/ można sobie zerknąć na szczegóły. Jak dla mnie wygląda to wszystko na całkiem fajnie zorganizowane.

m4ddog

Posty: 19

 
Moim zdaniem warto sobie wykonać kursy związane z przewozem materiałów głównie niebezpiecznych. Jest za to dodatkowa kasa i wcale nie taka mała :) Ja już w zeszłym roku zdałem egzamin, mam uprawnienia i przy okazji więcej zleceń. Nie wiem jak obecnie, niemniej jednak jeszcze rok temu to takich godziwych szkolących w zakresie ADR ośrodków było jak na lekarstwo...

SABUR

Posty: 15

 
Dobra organizacja szkolenia i dobra kadra to podstawa. Powiem Ci, że jeżeli chodzi o ADR to ja nie znam lepszej firmy organizującej kursy niż http://abc-szkolenia.com/. Ogarnięci ludzie, zero stresu, kompleksowa obsługa. Jakbym miał jeszcze raz robić kurs na doradcę ADR to bym znowu uderzył do nich.

Polecam i pozdrawiam!

Mr Boks

Posty: 15

 
Jak ja byłem na kursie na certyfikat kompetencji zawodowych to ośrodek spisał się na medal. Niesłychanie dobra obsługa, szybkie załatwienie całych tych papierków, zgłoszeń, wniosków itd. W ogóle pomogli mi w rozpoczęciu działalności gospodarczej, dużo się dowiedziałem na ten temat od takiej praktycznej strony.

Wariat

Posty: 19

 
Aktualnie mieć dodatkowe uprawnienia to istotna rzecz. Można zdecydowanie lepiej zarobić jak się ma w CV dodatkowy papier. Ja starałem się ostatnio o uprawnienia ADR i na nieszczęście nie poszło mi na egzaminie. Będę próbował jeszcze raz w przyszłym miesiącu. Życzcie mi powodzenia!

Pozdrawiam ciepło.

czarny021

Posty: 26

 
Co do ADR to zależało mi na pozyskaniu uprawnień doradcy. Niezła kasa z tego jest. Nie poszukiwałem zbyt długo fajnej oferty kursowej. Wybór padł na abc-szkolenia.com. Zgrana firma, niesłychanie mi się podobała atmosfera w tym ośrodku. Ludzie sympatyczni, panie w biurze wyrozumiałe:) Fajnym dodatkiem było u nich szkolenie online. Wielu osobom niesłychanie się to przydało. Chyba wszyscy z mojej grupy zdali egzamin za pierwszym razem.

pawelbin

Posty: 24

 
Witam w ten chłodny dzień :P Też muszę sobie ogarnąć ten papier z kompetencji zawodowych. Bez certyfikatu nic nie podziałam w branży, a plany mam dość dalekosiężne...U mnie w Limanowej mamy taki punkt szkoleń, w jakim wszyscy moi znajomi sobie inne kursy porobili. Sporo ludzi tam chodzi, o czymś to świadczy. Tam gdzie są ludzie, tam jest zazwyczaj dobra jakość.

dskoku

Posty: 20