• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Agencja tłumaczeń w Warszawie, gdzie się udać?

Agencja tłumaczeń w Warszawie, gdzie się udać?

Hejka.

Z jakich biur tłumaczeń w Warszawie mieliście okazję korzystać? Chciałbym przede wszystkim poznać Wasze opinie i doświadczenia z nimi związane.

jurtus

Posty: 10

 
Z bardzo atrakcyjnym cennikiem tłumaczeń pisemnych spotkałem się, gdy znalazłem ofertę http://tlumaczeniaekspresowe.pl/pisemne.html. Skorzystałem z ich usług póki co zaledwie jeden raz, ale jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta, a także pełnego profesjonalizmu przy wykonywaniu tłumaczeń.

Polecam serdecznie wszystkim :)

yarofe

Posty: 30

 
Trafiałem już na niezwykle różne agencje tłumaczeń w Warszawie. Niektóre potrafią w niezwyklej indywidualny sposób podejść do klienta, ale inne nie są w stanie nawet zagwarantować tego, na kiedy zostanie wykonywane tłumaczenie. Polecam wybierać sprawdzone firmy, gdy zależy Wam na czasie i jakości tłumaczenia.

namok

Posty: 14

 
Tłumaczenia pisemne i cennik takich usług interesował mnie szczególnie wówczas, gdy sprowadzałem do Polski nowy zaawansowany sprzęt elektroniczny. Musiałem zlecić prace polegające na przetłumaczeniu specjalistycznych dokumentów technicznych i nie rozczarowałem się.

Kosztowało mnie to niemało z racji specyfiki dokumentów, ale i tak to była konieczność.

Sebus23

Posty: 18

 
Nie dziwię się wszystkim Wam, iż macie kłopoty z tym, aby odszukać sprawdzone agencje tłumaczeń. Czasem człowiek nie jest w stanie ocenić usług firmy w przeciwnym razie niż po prostu korzystając ich usług. Wówczas możemy uczyć się na błędach. Trudno powiedzieć, jak nam to wyjdzie.

D.N.O.

Posty: 16

 
Kilka dni temu niezbędne wręcz dla mnie było tłumaczenie ekspresowe, ale nie rozczarowałem się, jeśli chodzi o ofertę biur tłumaczeń w moim mieście. Jedno z nich zaproponowało mi nawet, iż kilkanaście stron przetłumaczonego dokumentu będzie gotowe następnego dnia.

DevilScream

Posty: 24