• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

biuro tłumaczeń angielski, opinie

biuro tłumaczeń angielski, opinie

Jeśli znacie jakieś rzetelne biuro tłumaczeń angielskiego we Wrocławiu, czekam. Liczę na pomoc, bo materiały, które mam do przetłumaczenia, wymagają profesjonalnego podejścia. Z góry dziękuję.

Fanatyk

Posty: 5

 
Potrzebuję znaleźć naprawdę rzetelne tłumaczenia z angielskiego na polski. Dobrze, gdyby biuro działało w Warszawie, ale w dobie internetu nie jest to koniecznością. Tyle, że wolałbym spotkać się tak normalnie i przedstawić swoje oczekiwania. Jak coś, czekam. Pozdrawiam.

Posty: 8

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, że za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, ale zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

codePerformance

Posty: 15

 
Sprawdź sobie kilka biur i porównaj ceny. Na pewno znajdziesz tłumaczenia z angielskiego na polski we Wrocławiu w przystępnej cenie. Musisz tylko poświęcić trochę czasu. Pozdrawiam.

alibaba

Posty: 11

 
Korzystałam z tego biura tłumaczeń angielskiego we Wrocławiu https://erin.pl. Jestem niezwykle zadowolona zarówno z jakości usługi, jak i ceny. Polecam. Mają fachowe podejście, a jak komuś zależy na szybkim tłumaczeniu, to też nie ma problemu.

mobista

Posty: 14

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Poszukuję tanich usług, dlatego pomyślałam, że w przypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy inaczej, widzę, że polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, że jest takie zainteresowanie tematem.

Garguł12

Posty: 7

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, iż za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, ale zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

Czarek

Posty: 17