• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Jakie marki sprzętu sportowego możecie z czystym sumieniem polecić do domowej, bardziej amatorskiej siłowni? Nie potrzebuję wielkiego zaplecza, ale czegoś po prostu trwałego, bo szczerze to nie chce mi się ciągle powtarzać podobnych zakupów.

Gargamel5

Posty: 5

 
Wystrzegaj się niezabezpieczonego sprzętu treningowego, czy nawet niszczenia pod niego ścian, bo w końcu możesz się później rozmyślić.

Julian

Posty: 4

 
Domową siłownię projektuj w kierunku maksymalnego bezpieczeństwa. Jakość, nie ilość sprzętu.

gruszeczka45

Posty: 10

 
Do aerobiku używam kamizelki obciążeniowej, do 10 kg maksymalnie https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_KAMIZELKI-TRENINGOWE-175.html i przyznam, że 4 kg w miesiąc od zakupu poleciały. Normalnie trenowałem, jak dotychczas, bardzo wygodny sprzęt i tani stosunkowo. I przede wszystkim ciężar jest stabilny, siedzi w kamizelce, nie macha się i nie przeszkadza nawet w bardziej zaawansowanych układach.

namok

Posty: 11

 
Nie polecam montować drążka na drzwiach, bo wypadnie na 100%, a to grozi kontuzją kręgosłupa i to trwałą. Drążek stacjonarny to znacznie lepsze rozwiązanie, a znajdziesz bez problemu za około 200-300 złotych.

Pondz45

Posty: 3

 
Nie wyobrażam sobie już życia bez własnej siłowni. Przysiady, klata, hantelki na resztę i masz pozamiatane :) U mnie domowa siłka się zwróciła po trochę ponad roku i jestem bardzo zadowolony z wyników. Warto spróbować czegoś nowego po prostu.

Dzidzidek

Posty: 5

 
Sprzęt swoją drogą, ale zastanów się jeszcze nad wentylacją pomieszczenia, w którym wykonujesz ćwiczenia. Po dłuższym czasie uwierz, podziękujesz mi.

miclon

Posty: 17

 
Mała różnorodność w domowej siłowni to często zaleta, bo masz trwałą progresję. Miesiąc tutaj, miesiąc na zwykłej siłowni poćwiczysz i zauważysz spoko wyniki. Grunt, aby różnicować aktywność.

LiOx

Posty: 17

 
Zawsze mi mówili, żeby zmieniać plan treningowy raz na jakiś czas, żeby nie wejść w stagnację, więc ćwiczenia w warunkach domowych bardzo w tym pomagają.

Kitas

Posty: 10