• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

sporty walki Poznań, polecicie miejsce ?

sporty walki Poznań, polecicie miejsce ?

Chce syna wysłać na jakieś sztuki walki, ale nie za bardzo wiem, co wybrać? Niech trochę nabierze siły i wytrzymałości, bo na razie nic nie robi poza graniem na komputerze. Przeraża mnie to, polecicie kogoś?

dobryrd

Posty: 3

 
Według mnie takie treningi nie tylko uczą się bić i bronić, natomiast przede wszystkim uczą niepodawania się, co ma znaczenie w żuciu. Hart ducha wyrabiany jest właśnie na takich niezwykle wymagających treningach.

Lalka

Posty: 2

 
Sam trenuje, bo nie mam czasu i ochoty na bieganie po klubach. Można to zrobić zwłaszcza dzisiaj gdzie filmów instruktażowych jest bardzo dużo. Koleżanki mąż trenował gdzieś w Poznaniu, ale nie mam z nim teraz kontaktu. Dopytam może jutro coś więcej w tym temacie będą mógł Wam powiedzieć.

Lalka

Posty: 18

 
Wysłałem swojego syna na sztuki walki i jestem zadowolony. Chłopak nie do poznania. Dla mnie super, dlatego polecam innym. Sam dawniej trenowałem, ale teraz więcej siedzę przez komputerem. Takie czasy, trenowanie jest w porządku, ale trzeba jeszcze wyżywić rodzinę, a pogodzenie wszystkiego nie jest łatwe.

Rysiek_99

Posty: 13

 
Nie przepadam za sportami walki, zatem to nie jest temat dla mnie. Kilka ludzi, jakie znam trenowało boks, ale prędko im przeszło. Pogodzenie pracy, życia i treningów jest niesłychanie ciężkie. Z czego zawsze trzeba będzie zrezygnować. W przeciwnym razie się nie da.

xacax

Posty: 13

 
Trenowałem bjj w Poznaniu, niemniej jednak to nie było dla mnie. Tutaj trzeba mieć kondycje, a u mnie było z tym problem. To, dlatego dałem sobie spokój i teraz mam rower.

wigry00

Posty: 13

 
Byłem na treningach jiu Jitsu w Poznaniu u nich http://bjj-poznan.pl. Podobało mi się, ale z braku czasu niestety musiałem odpuścić. Do dzisiaj tego żałuje.

secret santa

Posty: 26

 
Trenuje od lat brazylijskie bjj i jestem zadowolony. Innym też polecam aczkolwiek jest to sport dość trudny, dlatego trzeba mieć do tego odpowiednie nastawienie.

Czarek

Posty: 4

 
Na pewno trenowanie jiu Jitsu w Poznaniu to super pomysł, bo jest tam klub, który ma bardzo duże doświadczenie. Kolega korzystał i naprawdę był w tym dobry. Teraz wyjechał poza granice to nie wiem jak to wygada.

Yuri20

Posty: 11