• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ubezpieczenie turystyczne, polecicie ?

ubezpieczenie turystyczne, polecicie ?

Potrzebne mi ubezpieczenie podróży służbowej. Szef kazał mi samemu znaleźć firmę, ale nie za bardzo wiem jak mam się w my odnaleźć. Szukam jakieś solidniej firmy.

Fajaaa

Posty: 1

 
My zawsze szukamy najlepszego ubezpieczenia turystycznego online tutaj http://ubezpieczeniaturystyczne.online/ubezpieczenie-na-wakacje/. Maja tutaj dokładne opisy i najlepsze oferty.

meachalll

Posty: 13

 
Jeździmy od mnóstwo lat poza granice kraju. Zawsze mamy ubezpieczenie wyjazdu, albowiem inaczej się nie ruszamy. Koszty są niezmiernie niskie, a jeśli wybierze się dobrą firmę, jaka pośredniczy w szukaniu to wychodzi jeszcze taniej. Gdyby to kosztowało tysiące pln to rozumiem oszczędności, ale dziesiątki pln? To nie ma sensu.

Black_Riot 

Posty: 7

 
Z ubezpieczeniami truistycznymi i ich wyborem nie ma żadnego problemu. Wszystkie firmy proponują jakieś tam warunki. Naszym zadaniem jest ich sprawdzenie. Tylko wówczas wybierzemy coś, co dla nas jest korzystne. Koszty leczenia, koszty pobytu w szpitalu to jest niesłychanie ważne.

lalunia333

Posty: 6

 
My zawsze wykupujemy poliste turystyczną, bo to się opłaca. Koszt jest niski, a zyski bardzo duże. Nie warto zastanawiać się czy wydać dwieście złotych na rodzinę, która jedzie na wakacje. Jedna wizyta u lekarza bez ubezpieczenia to wydatek kilkudziesięciu euro. Jeśli trzeba jechać szpitala to niestety koszty są o wiele wyższe.

Michałek

Posty: 8

 
My zawsze wykupujemy poliste turystyczną, bo to się opłaca. Koszt jest niski, a zyski niesłychanie duże. Nie należałoby zastanawiać się czy wydać dwieście złotych na rodzinę, jaka jedzie na wakacje. Jedna wizyta u lekarza bez ubezpieczenia to wydatek kilkudziesięciu euro. Jeżeli trzeba jechać szpitala to na nieszczęście koszty są o wiele doskonalsze.

TomekK

Posty: 5

 
Z ubezpieczeniami truistycznymi i ich wyborem nie ma żadnego problemu. Wszystkie firmy oferują jakieś tam warunki. Naszym zadaniem jest ich sprawdzenie. Tylko wtedy wybierzemy coś, co dla nas jest korzystne. Koszty leczenia, koszty pobytu w szpitalu to jest bardzo ważne.

limertus

Posty: 2