• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ochrona życia i zdrowia rodziny, oferta

ochrona życia i zdrowia rodziny, oferta

Interesuje się bezpieczną przyszłością dziecka i tak myślę gdzie można byłoby znaleźć informacje o ubezpieczeniach? Chodzi o to żeby to były informacje rzetelne i pewne, albowiem wówczas będę mógł wybrać to, co jest dla nich najlepsze.

doprzodu67

Posty: 1

 
Nie wyobrażam sobie, że nie mam bezpiecznego domu i rodziny. Przecież dzisiaj żyjemy w czasach nieprzewidywalnych, dlatego ma to Naprawdę bardzo duże znaczenie. Nie można o tym zapominać. Im lepiej wszyscy jesteśmy zabezpieczeni tym więcej można zyskać. Oczywiście trzeba płacić, bo nic nie ma przecież za darmo. Takie jest życie.

Kobitka22

Posty: 6

 
Rodzic dobrze wie, że bezpieczna przyszłość dzieci jest bardzo ważna. Tylko nie zawsze nas na to stać. Tym, którzy się wydaje, że otrzymujemy pieniądze od rządu i na wszystko wystarczają są w błędzie. Dziecko to o wiele więcej pieniędzy miesięcznie niż pięćset złotych. Oczywiście, jeśli ktoś o takie dziecko naprawdę dba.

Bankowy

Posty: 4

 
Mam ubezpieczenie na samochód, bo jest obowiązkowe. Innych nie mam. Dzieci mamy dorosłe, dlatego ten problem mnie nie dotyczy. Czy warto płacić? Wszystko zależne będzie od tego, jakie towarzystwo ubezpieczeniowe się wybiera. Warto to dokładnie sprawdzać.

alus

Posty: 5

 
Wybór ubezpieczeń szkolnych dla dzieci jest bardzo duży. Można to zobaczyć na stronie https://dlamojejrodziny.pl/ubezpieczenia-szkolne-dzieci.html, gdzie wszystko dokładnie i rzetelnie mamy opisane. Im więcej o tym wiemy tym lepsze ubezpieczenie wybierzemy.

serduszko

Posty: 2

 
Każdy ma inne zdanie na tematy ubezpieczeń. Wszystko zależne będzie od tego, jakimi finansami dysponujemy. Im ma się więcej tym łatwiej nam kupować to, co najlepsze.

kubaraj

Posty: 6

 
Niektóre osoby oszczędzają i wybierają ochronę życia rodziny nie tak jak trzeba. Jeśli mamy mieć ubezpieczenie na życie to ma być dopasowane do naszych potrzeb. Ma gwarantować nawet milionowe wypłaty, jeśli nam się coś stanie. Tylko w ten sposób nasza rodzina będzie bardzo dobrze zabezpieczona. Dbajmy o ich przyszłość.

dominikk6

Posty: 7